Știrile zilei

Anunț de angajare în Buzău

Vino in echipa Profesional New Consult! Cautam Secretar Coordonator pentru centru formare profesională, in Buzau!

Candidatul Ideal

Persoana dinamica;

Capacitatea de coordonare si organizare;

Abilitati comunicare excelente in vederea transmiterii corecte a ofertelor firmei;

Abilitatea de a colabora cu colegii de serviciu de la centrele din tara ;

Cunostinte minime de operare calculator, pachet Office;

Dorinta de afirmare;

Descrierea jobului

Postul presupune promovarea, organizarea si defasurarea conform prevederilor legale si a normelor interne ale firmei a serviciilor oferite de societate, respectiv cursuri calificare/perfectionare acreditate ANC

Persoana selectata va trebui sa comunice cu potentialii clienti, prezentandu-le oferta societatii, sa stabileasca date de cursuri, date de examen, sala de curs, sa participe activ la intreg procesul de recrutare lectori/formatori, desigur avand in vedere cadrul legal de organizare a cursurilor acreditate ;

Sa tina evidenta cursurilor organizate, sa asigure in general cadrul corect de desfasurare a acestora, sa comunice permanent cu celelalte centre si sa obtina informatiile de care are nevoie in vederea dezvoltarii activitatii centrului in care activeaza.

Descrierea companiei

S.C. PROFESIONAL NEW CONSULT S.R.L., este o societate cu profil servicii cursuri formare profesionala si perfectionare autorizate CNFPA/ANC. Activam pe piata din Romania din anul 2008, anul infiintari, timp in care am obtinut colaborari importante cu firme de prestigiu din tara

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa:  [email protected]

Telefon: (0753) 336 611

Te asteptam in echipa noastra!

Cosmin Șontică

Vă mulțumim pentru vizită! Așteptăm sesizările dumneavoastră la numărul de telefon 0725 225 335, pe Facebook sau pe WhatsApp.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button
error: Textul nu poate fi copiat!