Știrile zilei

Anunț de angajare în Buzău | Salariu atractiv, mașină de serviciu

SC FRASINUL SRL angajează

INGINER ACH, CFDP, CCIA, CFDP

Cerinte:

-studii superioare profil constructii

-permis de conducere categoria B

-experienta minima 2 ani

-abilitati de organizare si comunicare, flexibilitate, abilitate de situatii diverse, disponibilitate de deplasari;

Responsabilitati:

-realizare si urmarirea graficelor de executie
-intocmirea listelor de calitati si efectuarea antemasuratorilor
-coordonarea activitatii echipelor
-evaluarea si raportarea periodica pana la finalizarea proiectului, verificarea lucrariilor executate
-coordonarea activitatii santierului si asigurarea executiei desfasurarii si finalizarii lucrariilor in concordanta cu proiectul, normele si conditiile de calitate, termenele stabilite, conform cerintelor contractuale
-pastrarea relatiilor cu beneficiarul, si participarea la sedintele lunare
-urmareste aplicarea legislatiei procedurilor si instructiuniilor tehnice de lucru

Noi oferim:
-pachet salarial atractiv
-cazare, dacă lucrarea este in deplasare
-masina de serviciu
-program de munca full time
-contract de munca pe perioada nedeterminată.

Relații la telefon: 0749 480 630.

One Comment

  1. Asta da veste buna. Don Primar nu ai și matale un post așa șmecher. Oricum daca se poate cu salariu de bugetari că ar fi mai mare cam de 3-4 ori plus sporurile mai puțin orele lucrate efectiv. Să fie Intr un ceas bun

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button